Malí cestovatelé ZŠ Jitřní 1. a 2. třída

Petra Šťastná
Petra Šťastná
28 Duben 2024
Skvěle propracované programy na příměstské tábory, vždy moc příjemní lektoři, organizované prostředí, pestrá strava, komunikace a neustálá snaha za zlepšením nejen programu, ale i témat, které si jako rodič moc cením. Velmi pozitivně hodnotím víkendové programy, zatím dcerka se synem zvládli jen Mladé(malé) investiční poradce a to jakým způsobem se okamžitě začali zajímat o svět financí, za to vám ještě jednou s manželem moc děkujeme, to nezpůsobilo ani několik let ve škole! Věřím, že jejich mladé hlavičky zaujmete i dalšími tématy:). Těšíme se! Lucka, Patrik a mamka Petra
Ivana Münster
Ivana Münster
27 Duben 2024
V loňském roce jsem na netabor narazila úplnou náhodou. Přihlásili jsme oba dva kluky a byli nadšení. Letos se chystáme využít některý ze zábavných víkendů a v létě kluky čeká opet netabor, na který se moc těší Určitě moc doporučujeme (Brno)
Martin Mašek
Martin Mašek
25 Duben 2024
Mohu jen doporučit, loni byla dcera týden na letním Netáboře v Michli a byla spokojená a letos se těší zase.
Jana Vaverkova
Jana Vaverkova
25 Duben 2024
V roce 2023 jsme tábor našli v podstatě omylem, ale byli jsme mile překvapeni. Kluci si to užili. Našli si nové kamarády. Lužánecký park hned vedle je velká výhoda. Obědy v blízké restauraci si moc pochvalovali. Byli jsme i na podzimním a kvalita stále stejná. Kluci už se těší na letošní turnus :)
Ciphr Ik
Ciphr Ik
25 Duben 2024
Syn byl na netaboru v Praze v ohradni v létě 2023 a byl velmi spokojeny - indiv. domluva, zaměření na pohyb, letos půjde znovu :)
Lenka Škorpíková
Lenka Škorpíková
25 Březen 2024
Krásný moderní koncept příměstských táborů. Za mě nejvíc oceňuji bohatý sportovní program, dobré jídlo a zázemí v klimatizovaných prostorách (v horkých letních dnech to eliminuje nebezpečí úpalu). Komunikace s organizátory probíhá na jedničku a velké plus je i věrnostní program pro vracející se Netáborce. Rozhodně doporučuji.
Liliana Trundova
Liliana Trundova
19 Březen 2024
Moji 2 synové(6 a 12) absolvovali každý už několik sportovních Netáborů a nyní se už moc těší na další létní tábory se svými oblíbenými instruktory. Na začátku března si vybrali jeden z víkendových programů na téma Cestovní agenti a byli nadšení snad ještě víc než přes léto. 2 dny plné interaktivního programu, prokládaného spoustou nových poznatků a to zábavnou a vtipnou formou, opravdu byli moc nadšení, sice je to o něco dražší, ale zase toho za 2 dny dostanou opravdu moc. Mně jako rodičovi se zase líbilo, že pro každého byl vzhledem k věku vytvořen jiný program. Určitě vyzkoušíme brzy další, už se ptali po Mladých vývojářích.
Lucie Nesrsta
Lucie Nesrsta
18 Březen 2024
Víkendový tábor SUPERHRDINŮ proběhl nadmíru skvěle!! Přátelský tým lektorů, spousta zábavy, žádná nuda a především nadšené dítě!!! Moc děkujeme a určitě se brzy zase vidíme :-)
Hana J
Hana J
17 Březen 2024
Dcera byla již na několika příměstských netáborech a vzdy se tam těší. Vyzkoušeli jsme i tématicky víkendu (superhrdinsky) a moc ji to bavilo. Ja bych jako rodič ocenila pestřejší jídelníček.
Hunting Catapults CZ s.r.o.
Hunting Catapults CZ s.r.o.
10 Březen 2024
Po dvou úspešných sezónách, kdy naše holčičky navštívily nejprve taneční tábor a poté loni se zvířátky, jsme se letos rozhodli pro anglický netábor. Doufám, že ani tentokrát nás organizátor nezklame a naše děvčátka budou opět plné krásných zážitků. Jan Nowak.

Kroužek „Malí cestovatelé“ je zaměřený na objevování různých kultur, zemí a jejich zvyků prostřednictvím her, výtvarných činností a interaktivních aktivit. Tento kroužek podporuje zvídavost, povědomí a respekt k různorodosti.

Kroužek je rozdělen na několik částí, nejprve se vydáváme na cestování po Evropě k poznávání evropských zemí, seznámíme se s různými zeměmi Evropy, jejich hlavními městy, vlajkami a tradicemi. S výtvarnou činností se naučíme postupně tvořit evropské vlajky a malování známých evropských památek. Budeme pokračovat dobrodružstvím v Asii, kulturou a tradicí asijských zemí, budeme si povídat o životě v Asii, tradičních oděvech, jídlech a různých tradicích. Výpravou do Afriky se seznámíme s africkými zvyky a životem v Africe, porozumíme životu v afrických městech a vesnicích, tradičními tanci a hudbou , vyrobíme si také africké masky a šperky z korálků. Podíváme se také do Ameriky, kde si ukážeme rozdíly mezi Severní a Jižní Amerikou, ukážeme si jednotlivé památky a přírodní krásy. Na závěr zavítáme do Austrálie a Oceánie, zajímat nás bude život v Austrálii, informace o australské přírodě, zvířatech a domorodých obyvatelích.

Děti se seznámí s různými kulturami a tradicemi, což podporuje jejich globální povědomí a respekt k různorodosti. Naučí se základy geografie a kulturních studií, zlepší komunikační a prezentační dovednosti, postupně se naučí prezentovat své projekty a zážitky před ostatními, což podpoří jejich komunikační dovednosti a sebevědomí. Diskuzí o různých zemích a kulturách posilí schopnost argumentace a vyjadřování. Díky skupinovým projektům a aktivitám podpoříme týmovou spolupráci a sociální interakce. Pracujeme v týmu, respektujeme názory ostatních a spolupracujeme na společných cílech.

 • Děti získají základní znalosti o různých kulturách a zemích, což podporuje jejich globální povědomí.
 • Výtvarné a rukodělné aktivity rozvíjejí dětskou kreativitu a schopnost tvořit.
 • Prezentace projektů a diskuze o různých kulturách podporují komunikační dovednosti a sebevědomí.
 • Skupinové projekty a aktivity podporují týmovou práci a sociální interakce.

Kroužek „Malí cestovatelé“ poskytuje dětem bohaté a zábavné vzdělávací zkušenosti, které podporují jejich celkový rozvoj a připravují je na život v globálně propojeném světě.

Pro koho je kroužek určený: Kroužek je určený jak pro děti ZŠ Jitřní, tak i pro děti z ostatních škol 1. a 2.třídy

Družina: Pokud je dítě v družině, lektor si na základě Vašeho souhlasu může dítě vyzvednout v družině a po skončení kroužku ho opět dovede zpátky do družiny.

Místo a adresa konání: Základní škola Jitřní, Jitřní 185/6, 147 00 Praha 4-Hodkovičky

Den a čas konání: Pondělí 15:00 – 16:00

Termín konání kroužku:

1.pololetí: 23.9.2024 – 27.1.2025

2.pololetí: 17.2.2024 – 16.6.2025

Cena za kroužek je vždy za 1 pololetí, děti z prvního pololetí mají přednostní právo, v případě úhrady, na účast v 2.pololetí

Cena za 1.pololetí 2880kč

Cena za 2.pololetí 2880kč

Přihlásit se na tábor

  Detaily
  • Do akce zbývá:
  • Dní
   Hodin
   Min
   Sec
  • Datum začátku
   23. 9. 2024 15:00
  • Datum konce
   27. 1. 2025 16:00
  • Stav události
   Nadcházející
  • Místo
   • Praha 4
  • Pořádá
  • Kategorie
   • Kroužky
   • Tématické
  • cena
   2880 Kč