Malí matematici ZŠ Jitřní 1. a 2. třída

Petra Šťastná
Petra Šťastná
28 Duben 2024
Skvěle propracované programy na příměstské tábory, vždy moc příjemní lektoři, organizované prostředí, pestrá strava, komunikace a neustálá snaha za zlepšením nejen programu, ale i témat, které si jako rodič moc cením. Velmi pozitivně hodnotím víkendové programy, zatím dcerka se synem zvládli jen Mladé(malé) investiční poradce a to jakým způsobem se okamžitě začali zajímat o svět financí, za to vám ještě jednou s manželem moc děkujeme, to nezpůsobilo ani několik let ve škole! Věřím, že jejich mladé hlavičky zaujmete i dalšími tématy:). Těšíme se! Lucka, Patrik a mamka Petra
Ivana Münster
Ivana Münster
27 Duben 2024
V loňském roce jsem na netabor narazila úplnou náhodou. Přihlásili jsme oba dva kluky a byli nadšení. Letos se chystáme využít některý ze zábavných víkendů a v létě kluky čeká opet netabor, na který se moc těší Určitě moc doporučujeme (Brno)
Martin Mašek
Martin Mašek
25 Duben 2024
Mohu jen doporučit, loni byla dcera týden na letním Netáboře v Michli a byla spokojená a letos se těší zase.
Jana Vaverkova
Jana Vaverkova
25 Duben 2024
V roce 2023 jsme tábor našli v podstatě omylem, ale byli jsme mile překvapeni. Kluci si to užili. Našli si nové kamarády. Lužánecký park hned vedle je velká výhoda. Obědy v blízké restauraci si moc pochvalovali. Byli jsme i na podzimním a kvalita stále stejná. Kluci už se těší na letošní turnus :)
Ciphr Ik
Ciphr Ik
25 Duben 2024
Syn byl na netaboru v Praze v ohradni v létě 2023 a byl velmi spokojeny - indiv. domluva, zaměření na pohyb, letos půjde znovu :)
Lenka Škorpíková
Lenka Škorpíková
25 Březen 2024
Krásný moderní koncept příměstských táborů. Za mě nejvíc oceňuji bohatý sportovní program, dobré jídlo a zázemí v klimatizovaných prostorách (v horkých letních dnech to eliminuje nebezpečí úpalu). Komunikace s organizátory probíhá na jedničku a velké plus je i věrnostní program pro vracející se Netáborce. Rozhodně doporučuji.
Liliana Trundova
Liliana Trundova
19 Březen 2024
Moji 2 synové(6 a 12) absolvovali každý už několik sportovních Netáborů a nyní se už moc těší na další létní tábory se svými oblíbenými instruktory. Na začátku března si vybrali jeden z víkendových programů na téma Cestovní agenti a byli nadšení snad ještě víc než přes léto. 2 dny plné interaktivního programu, prokládaného spoustou nových poznatků a to zábavnou a vtipnou formou, opravdu byli moc nadšení, sice je to o něco dražší, ale zase toho za 2 dny dostanou opravdu moc. Mně jako rodičovi se zase líbilo, že pro každého byl vzhledem k věku vytvořen jiný program. Určitě vyzkoušíme brzy další, už se ptali po Mladých vývojářích.
Lucie Nesrsta
Lucie Nesrsta
18 Březen 2024
Víkendový tábor SUPERHRDINŮ proběhl nadmíru skvěle!! Přátelský tým lektorů, spousta zábavy, žádná nuda a především nadšené dítě!!! Moc děkujeme a určitě se brzy zase vidíme :-)
Hana J
Hana J
17 Březen 2024
Dcera byla již na několika příměstských netáborech a vzdy se tam těší. Vyzkoušeli jsme i tématicky víkendu (superhrdinsky) a moc ji to bavilo. Ja bych jako rodič ocenila pestřejší jídelníček.
Hunting Catapults CZ s.r.o.
Hunting Catapults CZ s.r.o.
10 Březen 2024
Po dvou úspešných sezónách, kdy naše holčičky navštívily nejprve taneční tábor a poté loni se zvířátky, jsme se letos rozhodli pro anglický netábor. Doufám, že ani tentokrát nás organizátor nezklame a naše děvčátka budou opět plné krásných zážitků. Jan Nowak.

Kroužek „Malí matematikové“ je zaměřený na učení a rozvoj matematických dovedností prostřednictvím zábavných aktivit, her a praktických úkolů. Tento kroužek podporuje logické myšlení, učení zvládání řešení problémů a rozvíjí počáteční lásku k matematice. Hrajeme si s čísly za použití her s kostkami a kartami k procvičování počítání a rozpoznávání čísel. Využíváme číselné řetězy, tvoříme řetězy z čísel a procvičování sčítání a odčítání. Ukazujeme si geometrické tvary a učíme se prostorové představivosti. Poznávání tvarů: Identifikace a kreslení základních geometrických tvarů (kruh, čtverec, trojúhelník). Stavíme z kostek, stavíme různé objekty z kostek a popisujeme jejich tvary a vlastnosti. V kroužku se učíme měřit a porovnávat. Měříme délky a srovnáváme velikosti, učíme se porovnávat předměty podle délky, hmotnosti a objemu. Hrajeme hry, které podporují logické myšlení, jako je Sudoku nebo Tangram. V kroužku se učíme jakým způsobem používáme matematiku v každodenním životě např jak fungují nákupy – hrajeme si na obchod a počítání peněz, rozpoznávání mincí a bankovek.

Děti získají základní znalosti o číslech, tvarech, měření a logickém myšlení.

 • Děti se učí analyzovat problémy a hledat kreativní řešení, rozvíjíme jejich kreativitu a představivost.
 • Tvoření s geometrickými tvary podporuje dětskou kreativitu a prostorovou představivost.
 • Děti se učí, jak aplikovat matematické koncepty v praktických situacích.
 • Prezentace výsledků a spolupráce na týmových projektech podporuje komunikační dovednosti.
 • Děti získají základní matematické dovednosti a logické myšlení.
 • Rozvoj týmové spolupráce a sociálních dovedností: Spolupráce na matematických projektech a hrách podporuje týmovou práci a sociální interakce.

Kroužek „Malí matematikové“ poskytuje dětem bohaté a zábavné vzdělávací zkušenosti, které podporují jejich celkový rozvoj a připravují je na budoucí studium a život.

Kroužek je určený jak pro děti ZŠ Jitřní, tak i pro děti z ostatních škol

Místo a adresa konání: Základní škola Jitřní, Jitřní 185/6, 147 00 Praha 4-Hodkovičky

Den a čas konání: Středa 14:00 – 15:00

Termín konání kroužku:

1.pololetí: 25.9.2024 – 29.1.2025

2.pololetí: 19.2.2024 – 18.6.2025

Cena za kroužek je vždy za 1 pololetí, děti z prvního pololetí mají přednostní právo, v případě úhrady, na účast v 2.pololetí

Cena za 1.pololetí 2880kč

Cena za 2.pololetí 2880kč

Přihlásit se na tábor

  Detaily
  • Do akce zbývá:
  • Dní
   Hodin
   Min
   Sec
  • Datum začátku
   25. 9. 2024 14:00
  • Datum konce
   29. 1. 2025 15:00
  • Stav události
   Nadcházející
  • Místo
   • Praha 4
  • Pořádá
  • Kategorie
   • Kroužky
   • Tématické
  • cena
   2880 Kč