Mladí politici 11 – 15

Petra Šťastná
Petra Šťastná
28 Duben 2024
Skvěle propracované programy na příměstské tábory, vždy moc příjemní lektoři, organizované prostředí, pestrá strava, komunikace a neustálá snaha za zlepšením nejen programu, ale i témat, které si jako rodič moc cením. Velmi pozitivně hodnotím víkendové programy, zatím dcerka se synem zvládli jen Mladé(malé) investiční poradce a to jakým způsobem se okamžitě začali zajímat o svět financí, za to vám ještě jednou s manželem moc děkujeme, to nezpůsobilo ani několik let ve škole! Věřím, že jejich mladé hlavičky zaujmete i dalšími tématy:). Těšíme se! Lucka, Patrik a mamka Petra
Ivana Münster
Ivana Münster
27 Duben 2024
V loňském roce jsem na netabor narazila úplnou náhodou. Přihlásili jsme oba dva kluky a byli nadšení. Letos se chystáme využít některý ze zábavných víkendů a v létě kluky čeká opet netabor, na který se moc těší Určitě moc doporučujeme (Brno)
Martin Mašek
Martin Mašek
25 Duben 2024
Mohu jen doporučit, loni byla dcera týden na letním Netáboře v Michli a byla spokojená a letos se těší zase.
Jana Vaverkova
Jana Vaverkova
25 Duben 2024
V roce 2023 jsme tábor našli v podstatě omylem, ale byli jsme mile překvapeni. Kluci si to užili. Našli si nové kamarády. Lužánecký park hned vedle je velká výhoda. Obědy v blízké restauraci si moc pochvalovali. Byli jsme i na podzimním a kvalita stále stejná. Kluci už se těší na letošní turnus :)
Ciphr Ik
Ciphr Ik
25 Duben 2024
Syn byl na netaboru v Praze v ohradni v létě 2023 a byl velmi spokojeny - indiv. domluva, zaměření na pohyb, letos půjde znovu :)
Lenka Škorpíková
Lenka Škorpíková
25 Březen 2024
Krásný moderní koncept příměstských táborů. Za mě nejvíc oceňuji bohatý sportovní program, dobré jídlo a zázemí v klimatizovaných prostorách (v horkých letních dnech to eliminuje nebezpečí úpalu). Komunikace s organizátory probíhá na jedničku a velké plus je i věrnostní program pro vracející se Netáborce. Rozhodně doporučuji.
Liliana Trundova
Liliana Trundova
19 Březen 2024
Moji 2 synové(6 a 12) absolvovali každý už několik sportovních Netáborů a nyní se už moc těší na další létní tábory se svými oblíbenými instruktory. Na začátku března si vybrali jeden z víkendových programů na téma Cestovní agenti a byli nadšení snad ještě víc než přes léto. 2 dny plné interaktivního programu, prokládaného spoustou nových poznatků a to zábavnou a vtipnou formou, opravdu byli moc nadšení, sice je to o něco dražší, ale zase toho za 2 dny dostanou opravdu moc. Mně jako rodičovi se zase líbilo, že pro každého byl vzhledem k věku vytvořen jiný program. Určitě vyzkoušíme brzy další, už se ptali po Mladých vývojářích.
Lucie Nesrsta
Lucie Nesrsta
18 Březen 2024
Víkendový tábor SUPERHRDINŮ proběhl nadmíru skvěle!! Přátelský tým lektorů, spousta zábavy, žádná nuda a především nadšené dítě!!! Moc děkujeme a určitě se brzy zase vidíme :-)
Hana J
Hana J
17 Březen 2024
Dcera byla již na několika příměstských netáborech a vzdy se tam těší. Vyzkoušeli jsme i tématicky víkendu (superhrdinsky) a moc ji to bavilo. Ja bych jako rodič ocenila pestřejší jídelníček.
Hunting Catapults CZ s.r.o.
Hunting Catapults CZ s.r.o.
10 Březen 2024
Po dvou úspešných sezónách, kdy naše holčičky navštívily nejprve taneční tábor a poté loni se zvířátky, jsme se letos rozhodli pro anglický netábor. Doufám, že ani tentokrát nás organizátor nezklame a naše děvčátka budou opět plné krásných zážitků. Jan Nowak.

Kroužek „Mladí politici“ je zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti politiky, občanské angažovanosti, veřejné správy a demokratických procesů. Tento kroužek rozvíjí jejich kritické myšlení, rétorické dovednosti a schopnost analyzovat a řešit společenské problémy. Kroužek je pojatý velmi prakticky a děti se postupně učí o fungování politiky, volbách, jak fungují obce, kraje, zastupitelstva, obě komory parlamentu, učíme se o zahraniční politice, fungování evropské unie a jejich orgánů.

Na začátku se učíme obecně co je politika, jaké máme politické systémy a ideologie. Zaměříme se na demokratické formy vlády v porovnání s diktátorskými režimy. Vysvětlíme si, na jakých principech stojí demokracie, jakou roli a důležitost mají volby a voliči. Budeme mluvit o struktuře a fungování státu a veřejné správy, jakou roli mají jednotlivé vládní instituce. Pochopíme jaká je role politika a politické funkce, jeho pravomoc a odpovědnost. Budeme se učit o tom jak fungují komory parlamentu, poslanci a vláda jako celek, její jednotliví ministři, náměstci a ja

 • Jednou za pololetí návštěva místní radnice nebo setkání s politikem.
 • Jednou za čtvrt roku: Simulace voleb, kde děti kandidují, vedou kampaně a hlasují.

Přínosy kroužku:

Občanská angažovanost

 • Pochopí význam občanské angažovanosti a naučí se, jaké jsou možnosti zapojení do veřejného života.
 • Děti získají základní znalosti o politice a veřejné správě, což jim pomůže lépe porozumět fungování společnosti.
 • Získají praktické zkušenosti s realizací projektů zaměřených na zlepšení komunitního života.

  Hlavní přínosy pro děti:

  • Zlepšení rétorických a komunikačních dovedností: Naučí se, jak efektivně komunikovat a prezentovat své názory, což je klíčové pro úspěch v jakékoli profesi.
  • Podpora kritického myšlení a analýzy: Rozvinou schopnost kriticky přemýšlet, analyzovat problémy a hledat efektivní řešení.
  • Posílení občanské angažovanosti: Pochopí význam aktivního zapojení do veřejného života a získají motivaci k pozitivním změnám ve své komunitě.
  • Praktické zkušenosti s politikou: Prostřednictvím simulací a projektů získají praktické zkušenosti, které jim umožní lépe pochopit realitu politického procesu.

  Kroužek „Mladí politici“ poskytuje dětem postupné vzdělávání v oblasti politiky a občanské angažovanosti, což je nejen zábavné, ale i prakticky využitelné v budoucím životě a kariéře.

  Přihlásit se na tábor

   Detaily
   • Kategorie
    • Kroužky