Netáborská ZOO – putování za zvířátky v Brně

Jsi milovník zvířat a už se nemůžeš dočkat až se na všechna zvířátka z blízka během léta podíváš? Pokud ano, jsi to právě ty, kdo by měl s námi strávit a zažít nadupaný týden se zvířátky ! Náš příměstský tábor je určený pro všechny nadšené Netáborky a Netáborce ve věku 5 -15 let, kteří chtějí strávit týden v přírodě pozorováním zvířátek. Během celého týdne si děti projdou a poznají velké množství zvířat, dozví se spoustu zajímavostí, zahrají si tematické soutěže a hry. Dozví se jak jsou zvířata chráněna a jak probíhá jejich krmení a mnoho dalšího, to vše pod dohledem zkušených instruktorů “Hola Hola Netábor se zvířátky volá!“

Cena:

Za celých 5 dnů je cena 4390kč. Pokud se chcete/můžete účastnit jen části Netáboru, 1 den/1100kč. Součástí ceny jsou zároveň všechny vstupné do jednotlivých komplexů.

Netábor je soukromý organizátor a nejedná se tedy o příměstský tábor organizovaný brněnskou zoologickou zahradou.

Program:
V rámci Netáboru využíváme vlastní vyukové programy a metody, s vyškoleními instruktory z řad studentů a absolventů přírodovědeckých fakult. Část týdne probíhá návštěvou brněnské zoologické zahrady, část týdne probíhá v Lamacentru Hády, kde dochází k bezprostřednímu kontaktu se zvířaty, krmení Lam a také uklízení jejich bobků. Navštívíme i království motýlů v Motýlím domě Papilonia, kde děti zažijí nejbližší možný kontakt s nejkrásnějšími motýli na světě. Podíváme se také na Jižanský dvorek a na další místa. Další část programu je věnována hrám, soutěžím, kvízům, abychom dětem poskytli co největší interakci se zvířátky a to hravou a zábavnou formou, která je nám vlastní. Děti se vám budou po každém dnu vracet nadšené a povídat vám, jaká zvířátka viděli, co se o nich dozvěděli, a už nebudou moct dospat do dalšího dne. Z kempu v

Některé z her pro mladší děti:

Hledání stop – rozházíme různé objekty a otisky tlap zvířat, děti musí najít a spojit správný otisk s odpovídajícím zvířetem.

Zvířecí hrdinové: děti si zvolí své oblíbené zvíře a vymyslí pro něj super schopnosti a příběhy. Pak se společně pokusí překonat různé překážky a zachrání zvířecí království před padouchy.

Zvířecí sportovci: děti vymýšlí různé sportovní hry, například závody v běhu, skoku nebo plavání, ve kterých se budou snažit překonat své zvířecí protivníky(každé dítě si vybere své oblíbené zvíře a propůjčí mu lidské vlastnosti.

Zvířecí módní návrháři: Děti si mohou vymyslet nové outfity a módní doplňky pro své oblíbené zvířátko, ať už jde o oblečení, náhrdelníky nebo brýle.

Malování zvířecích motivů na obličej: Děti si pomalují obličeje s motivy zvířat, což je dobrý způsob, jak se zapojit do tématu ZOO.

Některé z her pro starší dětí:

Zoo podnikání – děti vytváří svou vlastní virtuální zoo, kde budou plánovat, jaká zvířata v zoo budou mít a jak ji budou kompletně spravovat.

Zvířecí cestování – děti cestují do různých zemí a kontinentů, kde se učí o různých zvířatech a jejich zvyklostech.

Hry se samozřejmě různě překrývají mezi věkovými kategoriemi. Děti zároveň mezi sebou soutěží např: v soutěži v poznávání zvuků zvířat – děti poslouchají zvuky různých zvířat a hádají, o jaké zvíře se jedná.
Soutěž v poznávání zvířat – děti soutěží v poznávání různých zvířat, jak se jmenují, kde žijí a jak vypadají. Soutěže probíhají zábavnou formou, kde děti nestavíme do ponižujících situací, když něco neví, ale vždy je vhodnou formou navedeme ke správné odpovědi.

Strava:

Po celý týden je zařazen 1x oběd a pravidelný pitný režim. Na oběd chodí děti každý den do přilehlé restaurace. Jídelníček pro aktuální Netábor zasíláme vždy 7 dní před konáním. Vzhledem k náročnosti programu je nutné přichystat svačiny dětem s sebou do batůžku.

Věkově kategorie:
Netáborské putování za zvířátky je určené pro děti od 5 – 15 let.

Kde Netábory probíhají?
Netáborské putování za zvířátky probíhá během celého týdne na více místech v Brně pro co největší možnou interakci dětí se zvířátky, podrobná adresa míst je zveřejněna týden před zahájením.

Časový program Netáboru: 

Začátek je od 8.00, kdy dovezete malého Netáborce až do 16.00, kdy si ho zase vyzvednete. Ráno přivezete dítě na místo konání, pokud potřebujete, je možné po předchozí domluvě i dřív(možnost dovést děti už od 7.00, pokud vám to jinak neumožní pracovní povinnosti) a po 16 h si jej zase vyzvednete. Je možné opět i později (až 17h pokud nestíháte z práce. Konkrétní informace vč. přesných míst a programu zasíláme týden před zahájením.

Co u nás zažiješ?
Zažiješ dobrodružství se zvířátky a skvělý program s Netáborci od rána až do odpoledne, kdy se vracíš domu k rodičům a už se nemůžeš dočkat na další akční den.

Na Netáborech nemáš strach z cizích lidí, velkých davů a také, že nikoho nepoznáš. Nenutíme tě do aktivit, které ti nepůjdou.

Jsme Netábor, jde nám o jedinou věc a tou je Nezapomenutelný zážitek pro Netáborce.

V každém Netáboru dostáváš prostor pro realizaci, bez nátlaku a s důvěrou.

Každý Netáborec dostane Netáborské tričko a diplom.

Součástí ceny jsou také fotografie a video.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je luzaaa.p_airdrop-1024x683.jpg.

Na závěr každého Netáboru si Netáborky a Netáborci připíjejí dětským šampaňským.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je luzaaa.p_neta%CC%81bor-2-week-final-19-1024x683.jpg.

Pokud by vás cokoliv zajímalo, neváhejte se na nás obrátit buď přes kontaktní formulář nebo na emailu info@netabor.cz

Storno podmínky(v případě, že budete chtít vrátit peníze bez další účasti na Netáboru).

Storno poplatek při zrušení účasti:
víc jak 31 dní před začátkem Netáboru – vracíme 50% z ceny
0-30 dní před začátkem Netáboru a v jeho průběhu – propadá 100% z ceny

Garance nepropadnutí peněz:

Pokud by se cokoliv stalo, např, že byste potřebovali změnit na dřívější/pozdější termín, onemocněli jste nebo se stalo něco neočekávaného, zdarma vám nabídneme přesun na jiný termín, ať už v rámci jiného kempu nebo i kroužku třeba, i když se tuto skutečnost dozvíte ráno třeba až v den zahájení Netáboru. Máte to od nás jako přístup a garanci, že chápeme, že se můžete kdykoliv a cokoliv stát a nechceme, aby rodiče přicházeli o peníze a děti o zážitky.

Požadujeme:

 • Prohlášení o bezinfekčnosti – podpis zákonného zástupce nesmí být starší více jak jeden den.
  (formulář prosím přineste vyplněný s sebou první den zahájení Netáboru)
 • Průkazku zdravotní pojišťovny dítěte – nejlépe kopii
Přihlásit se na tábor
Detaily
 • Datum začátku
  31. 7. 2023 8:00
 • Datum konce
  4. 8. 2023 16:00
 • Stav události
  Proběhlé
 • Místo
  • Brno Zvířátka
 • Pořádá
 • Kategorie
  • Se zvířátky
 • cena
  4390 Kč