Mladí markeťáci

Petra Šťastná
Petra Šťastná
28 Duben 2024
Skvěle propracované programy na příměstské tábory, vždy moc příjemní lektoři, organizované prostředí, pestrá strava, komunikace a neustálá snaha za zlepšením nejen programu, ale i témat, které si jako rodič moc cením. Velmi pozitivně hodnotím víkendové programy, zatím dcerka se synem zvládli jen Mladé(malé) investiční poradce a to jakým způsobem se okamžitě začali zajímat o svět financí, za to vám ještě jednou s manželem moc děkujeme, to nezpůsobilo ani několik let ve škole! Věřím, že jejich mladé hlavičky zaujmete i dalšími tématy:). Těšíme se! Lucka, Patrik a mamka Petra
Ivana Münster
Ivana Münster
27 Duben 2024
V loňském roce jsem na netabor narazila úplnou náhodou. Přihlásili jsme oba dva kluky a byli nadšení. Letos se chystáme využít některý ze zábavných víkendů a v létě kluky čeká opet netabor, na který se moc těší Určitě moc doporučujeme (Brno)
Martin Mašek
Martin Mašek
25 Duben 2024
Mohu jen doporučit, loni byla dcera týden na letním Netáboře v Michli a byla spokojená a letos se těší zase.
Jana Vaverkova
Jana Vaverkova
25 Duben 2024
V roce 2023 jsme tábor našli v podstatě omylem, ale byli jsme mile překvapeni. Kluci si to užili. Našli si nové kamarády. Lužánecký park hned vedle je velká výhoda. Obědy v blízké restauraci si moc pochvalovali. Byli jsme i na podzimním a kvalita stále stejná. Kluci už se těší na letošní turnus :)
Ciphr Ik
Ciphr Ik
25 Duben 2024
Syn byl na netaboru v Praze v ohradni v létě 2023 a byl velmi spokojeny - indiv. domluva, zaměření na pohyb, letos půjde znovu :)
Lenka Škorpíková
Lenka Škorpíková
25 Březen 2024
Krásný moderní koncept příměstských táborů. Za mě nejvíc oceňuji bohatý sportovní program, dobré jídlo a zázemí v klimatizovaných prostorách (v horkých letních dnech to eliminuje nebezpečí úpalu). Komunikace s organizátory probíhá na jedničku a velké plus je i věrnostní program pro vracející se Netáborce. Rozhodně doporučuji.
Liliana Trundova
Liliana Trundova
19 Březen 2024
Moji 2 synové(6 a 12) absolvovali každý už několik sportovních Netáborů a nyní se už moc těší na další létní tábory se svými oblíbenými instruktory. Na začátku března si vybrali jeden z víkendových programů na téma Cestovní agenti a byli nadšení snad ještě víc než přes léto. 2 dny plné interaktivního programu, prokládaného spoustou nových poznatků a to zábavnou a vtipnou formou, opravdu byli moc nadšení, sice je to o něco dražší, ale zase toho za 2 dny dostanou opravdu moc. Mně jako rodičovi se zase líbilo, že pro každého byl vzhledem k věku vytvořen jiný program. Určitě vyzkoušíme brzy další, už se ptali po Mladých vývojářích.
Lucie Nesrsta
Lucie Nesrsta
18 Březen 2024
Víkendový tábor SUPERHRDINŮ proběhl nadmíru skvěle!! Přátelský tým lektorů, spousta zábavy, žádná nuda a především nadšené dítě!!! Moc děkujeme a určitě se brzy zase vidíme :-)
Hana J
Hana J
17 Březen 2024
Dcera byla již na několika příměstských netáborech a vzdy se tam těší. Vyzkoušeli jsme i tématicky víkendu (superhrdinsky) a moc ji to bavilo. Ja bych jako rodič ocenila pestřejší jídelníček.
Hunting Catapults CZ s.r.o.
Hunting Catapults CZ s.r.o.
10 Březen 2024
Po dvou úspešných sezónách, kdy naše holčičky navštívily nejprve taneční tábor a poté loni se zvířátky, jsme se letos rozhodli pro anglický netábor. Doufám, že ani tentokrát nás organizátor nezklame a naše děvčátka budou opět plné krásných zážitků. Jan Nowak.

Kroužek „Mladí markeťáci“ je zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti marketingu, reklamy, digitálních médií a tvorby marketingových nabídek(zde upravit). Kroužek rozvíjí jejich kreativitu, komunikační dovednosti a učí schopnosti analyzovat trh a spotřebitelské chování.

V rámci kroužku si nejprve vysvětlíme základy marketingu, co je to marketing, jak se liší od reklamy a začneme se postupně učit a vysvětlovat si marketingové pojmy. Pobavíme se o brandingu a značkách, co je značka, jaké nejznámější značky děti znají a jak od základu budovat známou a silnou značku. Budeme pracovat s marketingovým mixem, zasvětíme děti do světa digitálního marketingu – projdeme si základy online marketingu, jak fungují na různých platformách PPC kampaně, vyzkoušíme si tvorbu jednoduché mailingové kampaně Budeme se učit o tom, jaké zásady mají ochrana osobních údajů, jak sbírat kontakty od lidí. Mluvit budeme také o různých druhách propagačních nástrojů, jak v dnešní době fungují sociální sítě, eventy a další formy propagace. Budeme se učit vytvářet jednoduché reklamní kampaně.

Budeme se učit o (rozpočtu) budgetu, jak zajistit, aby kampaň byla efektivní a účinná.

 • Reklamní strategie: Jak vytvářet účinné reklamní kampaně, různé formy reklamy.
 • Jednou za pololetí návštívíme reklamní agenturu a setkáme se s profesionálním markeťákem.
 • Jednou za čtvrt roku: Simulace marketingové kampaně, kde děti navrhují a realizují vlastní projekty.

Hlavní přínosy pro děti:

 • Rozvoj marketingových a komunikačních dovedností: Děti získají základní marketingové znalosti a dovednosti, které jim pomohou v dnešním velmi rychlém a dynamickém světě.
 • Zlepšení kreativity Naučí se tvořit kreativní reklamní kampaně.
 • Posílení analytických schopností: Získají schopnost analyzovat více skutečností dohromady, hledat spojitost a vyhodnocovat dopad.
 • Praktické zkušenosti s marketingem: Prostřednictvím simulací a projektů získají praktické zkušenosti, které jim umožní lépe pochopit realitu marketingu.
 • Podpora týmové spolupráce: Naučí se pracovat v týmu, což je klíčové pro úspěch v jakékoli profesi.

Kroužek „Mladí markeťáci“ poskytuje dětem komplexní vzdělání v oblasti marketingu a propagace, což je nejen zábavné, ale i prakticky využitelné v budoucím, ale i aktuálním životě.

Přihlásit se na tábor

  Detaily
  • Kategorie
   • Kroužky