Rádiový a televizní moderátor 11 – 15 let

Petra Šťastná
Petra Šťastná
28 Duben 2024
Skvěle propracované programy na příměstské tábory, vždy moc příjemní lektoři, organizované prostředí, pestrá strava, komunikace a neustálá snaha za zlepšením nejen programu, ale i témat, které si jako rodič moc cením. Velmi pozitivně hodnotím víkendové programy, zatím dcerka se synem zvládli jen Mladé(malé) investiční poradce a to jakým způsobem se okamžitě začali zajímat o svět financí, za to vám ještě jednou s manželem moc děkujeme, to nezpůsobilo ani několik let ve škole! Věřím, že jejich mladé hlavičky zaujmete i dalšími tématy:). Těšíme se! Lucka, Patrik a mamka Petra
Ivana Münster
Ivana Münster
27 Duben 2024
V loňském roce jsem na netabor narazila úplnou náhodou. Přihlásili jsme oba dva kluky a byli nadšení. Letos se chystáme využít některý ze zábavných víkendů a v létě kluky čeká opet netabor, na který se moc těší Určitě moc doporučujeme (Brno)
Martin Mašek
Martin Mašek
25 Duben 2024
Mohu jen doporučit, loni byla dcera týden na letním Netáboře v Michli a byla spokojená a letos se těší zase.
Jana Vaverkova
Jana Vaverkova
25 Duben 2024
V roce 2023 jsme tábor našli v podstatě omylem, ale byli jsme mile překvapeni. Kluci si to užili. Našli si nové kamarády. Lužánecký park hned vedle je velká výhoda. Obědy v blízké restauraci si moc pochvalovali. Byli jsme i na podzimním a kvalita stále stejná. Kluci už se těší na letošní turnus :)
Ciphr Ik
Ciphr Ik
25 Duben 2024
Syn byl na netaboru v Praze v ohradni v létě 2023 a byl velmi spokojeny - indiv. domluva, zaměření na pohyb, letos půjde znovu :)
Lenka Škorpíková
Lenka Škorpíková
25 Březen 2024
Krásný moderní koncept příměstských táborů. Za mě nejvíc oceňuji bohatý sportovní program, dobré jídlo a zázemí v klimatizovaných prostorách (v horkých letních dnech to eliminuje nebezpečí úpalu). Komunikace s organizátory probíhá na jedničku a velké plus je i věrnostní program pro vracející se Netáborce. Rozhodně doporučuji.
Liliana Trundova
Liliana Trundova
19 Březen 2024
Moji 2 synové(6 a 12) absolvovali každý už několik sportovních Netáborů a nyní se už moc těší na další létní tábory se svými oblíbenými instruktory. Na začátku března si vybrali jeden z víkendových programů na téma Cestovní agenti a byli nadšení snad ještě víc než přes léto. 2 dny plné interaktivního programu, prokládaného spoustou nových poznatků a to zábavnou a vtipnou formou, opravdu byli moc nadšení, sice je to o něco dražší, ale zase toho za 2 dny dostanou opravdu moc. Mně jako rodičovi se zase líbilo, že pro každého byl vzhledem k věku vytvořen jiný program. Určitě vyzkoušíme brzy další, už se ptali po Mladých vývojářích.
Lucie Nesrsta
Lucie Nesrsta
18 Březen 2024
Víkendový tábor SUPERHRDINŮ proběhl nadmíru skvěle!! Přátelský tým lektorů, spousta zábavy, žádná nuda a především nadšené dítě!!! Moc děkujeme a určitě se brzy zase vidíme :-)
Hana J
Hana J
17 Březen 2024
Dcera byla již na několika příměstských netáborech a vzdy se tam těší. Vyzkoušeli jsme i tématicky víkendu (superhrdinsky) a moc ji to bavilo. Ja bych jako rodič ocenila pestřejší jídelníček.
Hunting Catapults CZ s.r.o.
Hunting Catapults CZ s.r.o.
10 Březen 2024
Po dvou úspešných sezónách, kdy naše holčičky navštívily nejprve taneční tábor a poté loni se zvířátky, jsme se letos rozhodli pro anglický netábor. Doufám, že ani tentokrát nás organizátor nezklame a naše děvčátka budou opět plné krásných zážitků. Jan Nowak.

Kroužek „Rádiový a televizní moderátor“ je zaměřený na vzdělávání dětí v oblasti mediální komunikace, moderování, produkce rádiových a televizních pořadů a technických dovedností spojených s prací v médiích. Tento kroužek rozvíjí jejich komunikační schopnosti, kreativitu a technické dovednosti.

S dětmi se zaměříme v úvodu kroužky na základy mediální komunikace a úvod do médií – vysvětlíme si co jsou média, jaké druhy médií známe a jakou roli mají média ve společnosti. Vyzkoušíme si komunikační dovednosti a základy verbální a neverbální komunikace a aktivního naslouchání.

V další části kroužků budeme Moderování a veřejné vystupování

 1. Produkce rádiových pořadů
  • Rádiová produkce: Základy tvorby rádiových pořadů, práce se zvukem, nahrávání a editace.
  • Rozhovory a reportáže: Jak připravit a vést rozhovory, tvorba reportáží.
 2. Produkce televizních pořadů
  • Televizní produkce: Základy tvorby televizních pořadů, práce s kamerou, osvětlením a zvukem.
  • Scénáře a storyboardy: Jak psát scénáře a vytvářet storyboardy pro televizní pořady.
 3. Technické dovednosti a nové technologie
  • Technická vybavenost: Základy práce s technikou v rádiu a televizi, mikrofony, kamery, mixážní pulty.
  • Nové technologie v médiích: Využití digitálních technologií a sociálních médií v moderní produkci.
  • Postupně se naučíme techniky moderování, jak probíhá příprava na rozhovory a moderování pořadů.
 4. Veřejné vystupování: Jak se připravit na veřejné vystoupení, práce s trémou a sebevědomím.

V průběhu kroužku navštívíme jedno z pražských rádiových stanic, kde se děti setkají s profesionálním moderátorem.

Znalosti o médiích a komunikačních dovednostech:

 • Děti získají přehled o roli médií ve společnosti a základní komunikační dovednosti.
 • Naučí se, jak efektivně komunikovat a prezentovat informace.
 1. Moderování a veřejné vystupování:
  • Seznámí se s technikami moderování a naučí se, jak vést rozhovory a moderovat pořady.
  • Získají sebevědomí při veřejném vystupování a naučí se pracovat s trémou.
 2. Produkce rádiových a televizních pořadů:
  • Získají praktické zkušenosti s tvorbou rádiových a televizních pořadů, včetně nahrávání, editace a produkce.
  • Naučí se, jak připravovat rozhovory, reportáže, scénáře a storyboardy.
 3. Technické dovednosti a nové technologie:
  • Získají základní technické dovednosti potřebné pro práci s mediální technikou.
  • Seznámí se s využitím digitálních technologií a sociálních médií v moderní mediální produkci.

Hlavní přínosy pro děti:

 • Rozvoj komunikačních a prezentačních dovedností: Děti získají základní mediální a komunikační dovednosti, které jim pomohou v budoucím životě a kariéře.
 • Zlepšení technických a produkčních dovedností: Naučí se pracovat s technikou a produkovat vlastní rádiové a televizní pořady.
 • Posílení kreativity a sebevědomí: Rozvinou svou kreativitu při tvorbě mediálních obsahů a získají sebevědomí při veřejném vystupování.
 • Praktické zkušenosti s mediální produkcí: Prostřednictvím praktických aktivit a projektů získají zkušenosti, které jim umožní lépe pochopit a aplikovat principy mediální produkce.
 • Podpora týmové spolupráce: Naučí se pracovat v týmu, což je klíčové pro úspěch v mediální a dalších profesích.

Kroužek „Rádiový a televizní moderátor“ poskytuje dětem komplexní vzdělání v oblasti mediální komunikace a produkce, což je nejen zábavné, ale i prakticky využitelné v budoucím životě a kariéře.

Přihlásit se na tábor

  Detaily
  • Kategorie
   • Kroužky