Nejčastější dotazy

Kroužek cvičení maminek s dětmi je koncipován pro maminky a rodiče a děti od 10 - 36 měsíců. Každá kategorie je jinak specifická. Lekce vedou vyškolení a zkušení lektoři, kteří mají s programy letité zkušenosti.

V níže uvedených bodech naleznete nejčastější odpovědi ke kroužkům.

V sekci kroužky si zvolíte z programů Littlekids, Activekids, Crosskids a Jumpkids, vyberete lokalitu a čas a přihlášku nám odešlete. My vám poté pošleme údaje k platbě. Účast se stává závaznou v okamžiku uhrazení.

Kroužek cvičení maminek s dětmi je určený pro maminky a děti, ostatní kroužky jsou bez doprovodu rodičů. Nejmenší 3 - 5 mohou po domluvě přijít rodiče se na kroužek podívat i v průběhu konání. Na začátku a na konci standardně vyzvedávají rodiče.

Každý kroužek je koncipován pro jednotlivé věkové kategorie, pokud je věkové rozpětí 6 - 12 let, v každém kroužku děti dělíme do skupin, aby byli se stejně nebo podobně starými dětmi.

Na kroužek doporučujeme dítě přivést 5 - 10 minut před začátkem, aby mělo čas se převléct a mohli jsme začít kroužek včas.

Kroužky jsou sportovně zaměřené, takže čisté oblečení, kraťase a tričko, pevná obuv, láhev s vodou a ručník. Pokud nebude spokojená náladu, tak po konci kroužku určitě bude:)

V níže uvedených bodech naleznete nejčastější odpovědi k příměstským táborům.

Každý z Netáborů zahrnuje každodenní oběd a dvě svačiny: dopolední a odpolední, pouze Netáborská ZOO zahrnuje pouze oběd. V případě celodenního výletu stravu bereme s sebou. Dítěti dejte jen vlastní láhev na pití, o její doplňování se postaráme my. Každopádně o všem vás budeme informovat dopředu a emailem.

Zahájení programu je každý den v 8 hod, kdy dovezete malého Netáborce na místo konání. Konec programu je v 16 hod, kdy si ho zase vyzvednete. Po předchozí domluvě je možné přivézt dítě i dřív (už od 7.00, pokud vám to jinak neumožní pracovní povinnosti), případně později v 17 hod.

Veškeré informace Vám pošleme na email při přihlášení. Obecně potřebuje věci na převlečení(tričko, kraťase, náhradní obuv), láhev s pitím a dobrou náladu.

Jsme moc rádi, pokud se na jeden z Netáborů přihlásí sourozenci nebo kamarádi.Pokud máte požadavky na přidělení dětí do stejné skupiny v jednom Netáboru, napište nám to, prosím, do emailu :). Rádi Vám vyhovíme.

Ano, je možné rozdělit účast i na jednotlivé dny, o všem potřebujeme dopředu vědět. Pokud máte zájem se přihlásit pouze na část Netáboru, prosím, napište nám na náš email a podle programu vše vymyslíme:)

Děti bývají rozdělené do skupinek (vždy se vše odvíjí od počtu dětí). Na jednoho instruktora připadá přibližně sedm-deset dětí.

Ano. Je na rozhodnutí rodiče zdali bude dítěti jídlo připravovat sám anebo se s námi domluví co dítě jíst může a co nesmí. Ohřátí doneseného jídla z domova není žádný problém. Pokud vyžadujete jakoukoliv dietu (bezlepková, bezlaktózová apod.), informujte nás o tom při přihlášce a stravu na míru přizpůsobíme.

Platební pokyny vám zašleme po potvrzení přihlášky a po vyplnění údajů o dítětí z vaší strany.Zaplatit je možné převodem na účet, nebo přes fakturu.

Po vyplnění přihlášky Vám přijde email s údaji k platbě a veškerými instrukcemi. Účast se stává závaznou v okamžiku zaplacení.