O nás

Plníme velké sny malým Netáborcům!
Dnešní doba nám umožňuje vytvářet věci, možnosti a události, které dřív byly nepředstavitelné, nebo těžko uskutečnitelné. Nechtěli jsme být jen jako další organizátor příměšťáků a dětských kroužků, kam odložíte své děti a v pak si je zase vyzvednete, hlavně aby ``něco dělali``. Chtěli jsme, aby se vaše malé Netáborky a Netáborci do kroužků a kempů rádi vraceli, bavilo je to, pokaždé se něco nového naučili, poznávali nové kamarády, po kterých se neustále vyptávají a chtějí se s nimi co nejdříve vidět. Hnací motor pro vznik Netáboru bylo, abychom vytvářeli Nezapomenutelné dovednosti, Nevšední zážitky a Nekonečné přátelství! Každý školní rok, od září do června a každé prázdniny, ať už jarní, letní nebo třeba podzimní, by si každé dítě mělo co nejvíce užít, vybudovat zážitky a poznání. Není to jen o škole, ale o tom, co se děje po ní. Na vše bychom měli rádi vzpomínat( na pár hodin nebo dnů dopřát také odpočinek svým rodičům) a hlavně se i něco nového naučit. Díky Netáboru se staneš součástí rodiny Netáborců a Netáborek, tvořící prima partu, holek a kluků, a to nejen v kroužku nebo táboře, ale klidně i na celý život! Kamarády si najdeš jak mezi vrstevníky, tak klidně i mezi instruktory a trenéry. V každém z nás je totiž malý Netáborec, který má od útlého věku plno snů. Jak velkým, ale i malým Netáborcům a Netáborkám pomáháme tyto sny plnit.
Moderní témata

Každý z programů výchází z moderních výukových metod, rozvoje, přístupu, hravého a přátelského pojetí, aby se každý Netáborec a Netáborka cítili co nejlépe.

Individuální přístup

Ke každému Netáborci přistupujeme individuálně, spojuje nás přátelství, spousta zábavy a hlavně zážitků.

Zodpovědnost a profesionalita

O všechny Netáborce se starají naši profesionální a vyškolení instruktoři a trenéři. Bezpečí dětí je naší absolutní prioritou a také víme, že maximu pohybu a skvělá zábavy nejde ruku v ruce s lehkomyslností.

Originalita a kreativita

V Netáborcích rozvíjíme kreativitu, originalitu a přinášíme nezapomenutelné zážitky.

V každém z nás je malý Netáborec
Netáborec je ten, který miluje objevovat, poznávat, zažívat spoustu zábavy, využívat všeho, co dnešní doba přináší 🙂
10 měsíců, 5 dnů, na které váš malý Netáborec nikdy nezapomene
Neděláme kroužky, kam se odkládají děti, když nevíte co s nimi. Připravíme 5 dnů, které se stanou tím nejlepším, co vaše dítě během prázdnin zažije. Princip Netáboru není tlačit děti do vítězství, ale vytvořit v nich radost ze hry.