Sportovně hallowenský Netábor Brno Lužánky podzimní prázdniny

V rámci podzimních prázdnin se můžete přihlásit buď na 2denní nebo 4denní Netábor s Hallowenskou atmosférou a nádechem! Náš sportovně-hallowenský Netábor je určený pro všechny malé či velké nadšené Netáborce do pohybu, sportovních aktivit, ale zároveň kreativního a spontanního prostředí strašidelných dýni a kostýmů ve věku 4-15 let. Děti si užijí spoustu zábavy, her a především poznají plno nových kamarádů Netáborců. Všechny dny budou prolínány pohybem, hrami, ale zároveň hallowenskou tématikou, kde si děti vyrobí vlastní strašidelnou dýni a kostým, vše dle vlastní fantazie. Pod dohledem našich zkušených instruktorů si vyzkouší spoustu tradičních i netradičních sportovních aktivit, vše formou her, zároveň si vyrobí vlastní dýni a strašidelný kostým, dozví se také vtipnou formou něco o historii Halloweenu. Chceme, aby děti v průběhu těchto dnů nevypadly ze školního(školkového) režimu a vy jako rodiče věděly, že si můžete v těchto dnech buď odpočinout nebo zůstat v klidu práci:). Pokud se přihlásíte na dva dny, děti si vyrobí vlastní dýni a jednoduchý kostým, o víkendu pak budeme celou tématiku prohlubovat o další předměty.

Na každý den je připravený jiný program, kde se budeme hodně hýbat a zároveň tvořit. To vše tě čeká v nabitém týdnu plném akčních her a aktivit. Na závěr Netáboru máme připravenou sportovně hallowenskou olympiádu, kde si zasoutěžíme a užijeme si poslední společně strávený den!!

Cena:

Za 2 dny (26.a 27.10.) je cena 2490kč. Pokud máte zájem přihlásit děti i na víkend(28.10+29.10), je cena za 4 dny 4000kč. Pokud se chcete/můžete účastnit jen části Netáboru, 1 den/1250kč. O víkendu je časový harmonogram stejný jako ve čtvrtek a v pátek.

Strava:
Po celý týden je zařazena strava 3x denně a pravidelný pitný režim. Jídelníček pro aktuální Netábor zasíláme vždy 7 dní před konáním.

Svačinky chystáme vždy ráno v 9.30 a poté odpoledne od 15.30. Na oběd se chodí ve 12h do přilehlé restaurace.

Na svačinky mají na výběr Netáborci z tmavého pečiva s pomaz.máslem a šunkou, bílým jogurtem s ovocem nebo z bezlepkové a ovocné buchty. Na oběd dětem zajišťujeme vždy pestrou stravu, jednou týdně jim ale dopřejeme třeba pizzu. I když jsme sportovně zaměřeni, tak víme, že pizzu miluje snad každé dítě a vzhledem k velkému množství pohybu přes den vše vysportujeme:)

Věkově kategorie:
Skupiny na Netáboru pro děti 4–15 let jsou rozděleny dle věku dětí. Nejmladší předškoláci (4–5 let) mají vlastní skupinku a všem aktivitám se budou věnovat společně.

Kde Netábory probíhají?
Netábory probíhají na Lidické 81, ve fitness centru beFIT, kde využíváme prostory a sály fitness studia. Využíváme vnitřní prostory a v rámci podzimních prázdnin, pokud je pěkné a příznivé počasí, snažíme se být také venku, využíváme parku v Lužánkách a dalších míst, kterou jsou v okolí Lidické a v Brně.

Časový program:
Program Netáboru probíhá od 8h, kdy k nám dovezete malého Netáborce až do 16 h, kdy si ho zase vyzvednete. Ráno přivezete dítě na místo konání, pokud potřebujete, je možné po předchozí domluvě i dřív(od 7.30) a po 16 h si jej zase vyzvednete. Je možné opět i později (např v 17h pokud nestíháte z práce. V sobotu a v neděli je časový harmonogram stejný a zároveň je možné děti vyzvednout až v 18h.

Co u nás zažiješ?
Zažiješ zábavu a skvělý program s Netáborci od rána až do večera.

Na Netáborech nemáš strach z cizích lidí, velkých davů a také, že nikoho nepoznáš. Nenutíme tě do aktivit, které ti nepůjdou.

Jsme Netábor, jde nám o jedinou věc a tou je Nezapomenutelný zážitek pro Netáborce.

V každém Netáboru dostáváš prostor pro realizaci, bez nátlaku a s důvěrou.

Každý Netáborec dostane Netáborské tričko.

Součástí ceny jsou také fotografie.

Součástí ceny jsou také fotografie a video z Netáboru.

Storno poplatek při zrušení účasti:
víc jak 31 dní před začátkem Netáboru – 50% z ceny.
zároveň je možné po předchozí domluvě přesunout Netábor na jiný termín v konkrétním roce.
0-30 dní před začátkem Netáboru a v jeho průběhu – 100% z ceny
storno poplatek Vám nebude účtován, seženete-li za své dítě náhradníka (změna účastníka bude provedena bez poplatku)

Požadujeme:

 • Prohlášení o bezinfekčnosti – podpis zákonného zástupce nesmí být starší více jak jeden den.
  (formulář prosím přineste vyplněný s sebou první den zahájení Netáboru)
 • Průkazku zdravotní pojišťovny dítěte – nejlépe kopii


Potřebné dokumenty:
bezinfekcnost-netabor Stáhnout

Přihlásit se na tábor
Detaily
 • Datum začátku
  26. 10. 2023 8:00
 • Datum konce
  28. 10. 2023 16:00
 • Stav události
  Proběhlé
 • Místo
  • Brno Lužánky
 • Pořádá
 • Kategorie
  • Sportovní
 • cena
  2490 Kč