Netáborská ZOO – putování za zvířátky v Praze

Petra Šťastná
Petra Šťastná
28 Duben 2024
Skvěle propracované programy na příměstské tábory, vždy moc příjemní lektoři, organizované prostředí, pestrá strava, komunikace a neustálá snaha za zlepšením nejen programu, ale i témat, které si jako rodič moc cením. Velmi pozitivně hodnotím víkendové programy, zatím dcerka se synem zvládli jen Mladé(malé) investiční poradce a to jakým způsobem se okamžitě začali zajímat o svět financí, za to vám ještě jednou s manželem moc děkujeme, to nezpůsobilo ani několik let ve škole! Věřím, že jejich mladé hlavičky zaujmete i dalšími tématy:). Těšíme se! Lucka, Patrik a mamka Petra
Ivana Münster
Ivana Münster
27 Duben 2024
V loňském roce jsem na netabor narazila úplnou náhodou. Přihlásili jsme oba dva kluky a byli nadšení. Letos se chystáme využít některý ze zábavných víkendů a v létě kluky čeká opet netabor, na který se moc těší Určitě moc doporučujeme (Brno)
Martin Mašek
Martin Mašek
25 Duben 2024
Mohu jen doporučit, loni byla dcera týden na letním Netáboře v Michli a byla spokojená a letos se těší zase.
Jana Vaverkova
Jana Vaverkova
25 Duben 2024
V roce 2023 jsme tábor našli v podstatě omylem, ale byli jsme mile překvapeni. Kluci si to užili. Našli si nové kamarády. Lužánecký park hned vedle je velká výhoda. Obědy v blízké restauraci si moc pochvalovali. Byli jsme i na podzimním a kvalita stále stejná. Kluci už se těší na letošní turnus :)
Ciphr Ik
Ciphr Ik
25 Duben 2024
Syn byl na netaboru v Praze v ohradni v létě 2023 a byl velmi spokojeny - indiv. domluva, zaměření na pohyb, letos půjde znovu :)
Lenka Škorpíková
Lenka Škorpíková
25 Březen 2024
Krásný moderní koncept příměstských táborů. Za mě nejvíc oceňuji bohatý sportovní program, dobré jídlo a zázemí v klimatizovaných prostorách (v horkých letních dnech to eliminuje nebezpečí úpalu). Komunikace s organizátory probíhá na jedničku a velké plus je i věrnostní program pro vracející se Netáborce. Rozhodně doporučuji.
Liliana Trundova
Liliana Trundova
19 Březen 2024
Moji 2 synové(6 a 12) absolvovali každý už několik sportovních Netáborů a nyní se už moc těší na další létní tábory se svými oblíbenými instruktory. Na začátku března si vybrali jeden z víkendových programů na téma Cestovní agenti a byli nadšení snad ještě víc než přes léto. 2 dny plné interaktivního programu, prokládaného spoustou nových poznatků a to zábavnou a vtipnou formou, opravdu byli moc nadšení, sice je to o něco dražší, ale zase toho za 2 dny dostanou opravdu moc. Mně jako rodičovi se zase líbilo, že pro každého byl vzhledem k věku vytvořen jiný program. Určitě vyzkoušíme brzy další, už se ptali po Mladých vývojářích.
Lucie Nesrsta
Lucie Nesrsta
18 Březen 2024
Víkendový tábor SUPERHRDINŮ proběhl nadmíru skvěle!! Přátelský tým lektorů, spousta zábavy, žádná nuda a především nadšené dítě!!! Moc děkujeme a určitě se brzy zase vidíme :-)
Hana J
Hana J
17 Březen 2024
Dcera byla již na několika příměstských netáborech a vzdy se tam těší. Vyzkoušeli jsme i tématicky víkendu (superhrdinsky) a moc ji to bavilo. Ja bych jako rodič ocenila pestřejší jídelníček.
Hunting Catapults CZ s.r.o.
Hunting Catapults CZ s.r.o.
10 Březen 2024
Po dvou úspešných sezónách, kdy naše holčičky navštívily nejprve taneční tábor a poté loni se zvířátky, jsme se letos rozhodli pro anglický netábor. Doufám, že ani tentokrát nás organizátor nezklame a naše děvčátka budou opět plné krásných zážitků. Jan Nowak.

Jsi milovník zvířat a už se nemůžeš dočkat až se na všechna zvířátka z blízka během léta podíváš? Toužíš se o nich dozvědět tolik, jak kdybys byl/a někde v džungli? Pokud ano, jsi to právě ty, kdo by měl s námi strávit a zažít nadupaný týden se zvířátky!

Příměstský tábor Netáborská ZOO – Putování za zvířátky v Praze je určený pro všechny nadšené Netáborky a Netáborce ve věku 5 -15 let, kteří chtějí strávit týden v přírodě se zvířátky, zažít legraci a dobrodružství a dozvědět se spoustu nového. Během celého týdne děti poznají velké množství zvířat, naučí se zajímavosti živočišné říše a získají nové poznatky, o kterých doposud nevěděly. Zahrají si tematické soutěže a hry, dozví se jak jsou zvířata chráněna a jak probíhá jejich krmení, to vše pod dohledem zkušených a vyškolených instruktorů z řad přírodovědecké fakulty. “Hola Hola, Netábor se zvířátky volá!“

Cena:

Za celých 5 dnů je cena 6990kč. Pokud se chcete/můžete účastnit jen části Netáboru, 1 den vychází na 1400kč. Minimum jsou 2 po sobě jdoucí dny. Každý rok se program obměňuje, pokud jste se účastnili v některém z předchozích let, v roce 2024 se můžete těšit na zcela nový program.

Netábor je soukromý organizátor a nejedná se o příměstský tábor organizovaný pražskou zoologickou zahradou.

Program Netáborská ZOO – putování za zvířátky v Praze
V rámci Netáborská ZOO – putování za zvířátky v Praze využíváme vlastní vyukové programy a metody. Část týdne probíhá návštěvami pražské zoologické zahrady. V rámci další části programu navštívíme největší mořské akvárium v České republice Mořský svět, kde děti uvidí od žraloků, rejnoků nebo hvězdic a dozví se jak probíhá jejich krmení z bezprostřední blízkosti, dále s Netáborci zamíříme do Krokodýlí zoo, kde děti přímo od místních chovatelů uvidí krmení a dozví se o chování krokodýlů. Dostaneme se i do království motýlů v Motýlím domě Papilonia, kde děti zažijí nejbližší možný kontakt s nejkrásnějšími motýli na světě. Se staršími dětmi (10 – 15 let) jeden den zavítáme na celodenní výlet do Zoo v Chomutově, což je největší zoologická zahrada v České republice. V rámci příměstského táboru navštívíme i další místa. Část programu je věnována hrám, soutěžím, kvízům, které dětem poskytnou co nejvyšší interakci se zvířátky a to hravou a zábavnou formou, která je nám nejbližší. Děti se budou po každém dnu vracet nadšené a povídat vám, jaká zvířátka viděly, co se o nich dozvěděly, až nebudou moct dospat do dalšího dne. Z kempu dostanou děti velké množství fotek a materiálů, které budou nedílnou součástí nezapomenutelného zážitku z Netáboru. Program tohoto kempu je opravdu bohatý a neuvěřitelně pestrý.

Strava:
Po celý týden je zařazen 1x denně oběd a je zajištěn pravidelný pitný režim. Vzhledem k náročnosti programu je nutné přichystat svačiny dětem s sebou do batůžku. Pokud vyžadujete jakoukoliv dietu (bezlepková, bezlaktózová apod.), informujte nás o tom při přihlášce a stravu na míru přizpůsobíme. Na oběd chodí Netáborci každý den do přilehlé restaurace, příp. si oběd necháváme dovézt ze zdravé restaurace do našeho zázemí. Jídelníček pro aktuální Netábor zasíláme 3 dny před zahájením. Během týdne dostávají děti kvalitní a vyvážené obědy, které doplníme jeden den i o pizzu, kterou děti milují.

Věkově kategorie:

Příměstský tábor je určený pro děti od 5 – 15 let. Pro děti 10 – 15 let je vytvořený pokročilejší program zaměřený na hlubší znalost a povědomí o říší zvířat.

Kde Netábory probíhají?

Začátek a konec jednotlivých dnů je vždy v lokalitě Praha – Trója, areál Kolovny, na adrese U Trojského zámku 4/1, 171 00 Praha-Troja. Aby interakce dětí se zvířátky byla co nejvyšší, probíhá během celého týdne příměstský tábor na více místech v Praze. Ve věkové kategorii 10 – 15 se jeden den vypravíme i do Zoo Chomutov.

Zázemí:

Naše hlavní zázemí je v areálu Kolovna, která se nachází naproti hlavnímu parkovišti do zoologické zahrady. Zázemí je skvělé nejen pro případ nepříznivého počasí, ale také i z důvodu, aby děti nebyly celý den jen na nohách.

Časový program Netáboru

Zahájení programu je v 8 hod, kdy dovezete malého Netáborce na místo konání. Konec programu je v 16 hod, kdy si ho zase vyzvednete. Po předchozí domluvě je možné přivézt dítě i dřív (už od 7.00, pokud vám to jinak neumožní pracovní povinnosti), případně později v 17 hod.

Některé z her pro mladší děti:

Hledání stop – rozházíme různé objekty a otisky tlap zvířat, děti musí najít a spojit správný otisk s odpovídajícím zvířetem.

Zvířecí hrdinové: děti si zvolí své oblíbené zvíře a vymyslí pro něj super schopnosti a příběhy. Pak se společně pokusí překonat různé překážky a zachrání zvířecí království před padouchy.

Zvířecí sportovci: děti vymýšlí různé sportovní hry, například závody v běhu, skoku nebo plavání, ve kterých se budou snažit překonat své zvířecí protivníky(každé dítě si vybere své oblíbené zvíře a propůjčí mu lidské vlastnosti.

Zvířecí módní návrháři: děti si mohou vymyslet nové outfity a módní doplňky pro své oblíbené zvířátko, ať už jde o oblečení, náhrdelníky nebo brýle.

Malování zvířecích motivů na obličej: děti si pomalují obličeje s motivy zvířat, což je dobrý způsob, jak se zapojit do tématu ZOO.

Některé z her pro starší dětí:

Zoo podnikání – děti vytváří svou vlastní virtuální zoo, kde budou plánovat, jaká zvířata v zoo budou mít a jak ji budou kompletně spravovat.

Zvířecí cestování – děti cestují do různých zemí a kontinentů, kde se učí o různých zvířatech a jejich zvyklostech.

Hry se samozřejmě různě překrývají mezi věkovými kategoriemi. Děti zároveň mezi sebou soutěží např: v soutěži v poznávání zvuků zvířat – děti poslouchají zvuky různých zvířat a hádají, o jaké zvíře se jedná.
Soutěž v poznávání zvířat – děti soutěží v poznávání různých zvířat, jak se jmenují, kde žijí a jak vypadají. Soutěže probíhají zábavnou formou, kde děti nestavíme do ponižujících situací, když něco neví, ale vždy je vhodnou formou navedeme ke správné odpovědi.

Co u nás zažiješ a jaká je naše koncepce?
Zažiješ dobrodružství se zvířátky a skvělý program s Netáborci a instruktory od rána až do odpoledne, kdy se vracíš domu k rodičům a už se nemůžeš dočkat na další akční den. Na Netáborech nemáš strach z cizích lidí, velkých davů a také, že nikoho nepoznáš. Nenutíme tě do aktivit, které ti nepůjdou. Jde nám o jedinou věc a tou je Nezapomenutelný zážitek pro všechno malé i velké Netáborky a Netáborce. V každém Netáboru dostáváš prostor pro realizaci, bez nátlaku a s důvěrou.

Každý Netáborec dostane Netáborské tričko, diplom a fotografie.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je luzaaa.p_airdrop-1024x683.jpg.

Na závěr každého Netáboru si Netáborky a Netáborci připíjejí dětským šampaňským.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je luzaaa.p_neta%CC%81bor-2-week-final-19-1024x683.jpg.

Pokud by vás cokoliv zajímalo, neváhejte se na nás obrátit buď přes kontaktní formulář nebo na emailu info@netabor.cz

Storno podmínky(v případě, že budete chtít vrátit peníze bez další účasti na jiném Netáboru).
Storno poplatek při zrušení účasti:
víc jak 31 dní před začátkem Netáboru – vracíme 50% z ceny
0-30 dní před začátkem Netáboru a v jeho průběhu – propadá 100% z ceny

Garance nepropadnutí peněz:

Pokud by se cokoliv stalo, např, že byste potřebovali změnit na dřívější/pozdější termín, onemocněli jste nebo se stalo něco neočekávaného, zdarma vám nabídneme přesun na jiný termín, ať už v rámci jiného kempu nebo i kroužku, i když se tuto skutečnost dozvíte ráno třeba až v den zahájení Netáboru. Máte to od nás jako přístup a garanci, že chápeme, že se můžete kdykoliv a cokoliv stát a nechceme, aby rodiče přicházeli o peníze a děti o zážitky.

Požadujeme:

 • Prohlášení o bezinfekčnosti – podpis zákonného zástupce nesmí být starší více jak jeden den.
  (formulář prosím pošlete vyplněný den před zahájením Netáboru)
 • Průkazku zdravotní pojišťovny dítěte – nejlépe kopii

Těšíme se!

Tvůj tým Netáborců!

Přihlásit se na tábor

  Detaily
  • Do akce zbývá:
  • Dní
   Hodin
   Min
   Sec
  • Datum začátku
   29. 7. 2024 8:00
  • Datum konce
   2. 8. 2024 16:00
  • Stav události
   Nadcházející
  • Místo
   • Praha 7 zvířátka - kempy
  • Pořádá
  • Kategorie
   • Kempy
   • Se zvířátky
  • cena
   6990 Kč