Netáborská ZOO – putování za zvířátky v Praze

Jsi milovník zvířat a už se nemůžeš dočkat až se na všechna zvířátka z blízka během léta podíváš? Toužíš se o nich dozvědět tolik, jak kdybys byl/a někde v džungli? Pokud ano, jsi to právě ty, kdo by měl s námi strávit a zažít nadupaný týden se zvířátky!

Příměstský tábor Netáborská ZOO – Putování za zvířátky v Praze je určený pro všechny nadšené Netáborky a Netáborce ve věku 5 -15 let, kteří chtějí strávit týden v přírodě se zvířátky, zažít legraci a dobrodružství a dozvědět se spoustu nového. Během celého týdne děti poznají velké množství zvířat, naučí se zajímavosti živočišné říše a získají nové poznatky, o kterých doposud nevěděly. Zahrají si tematické soutěže a hry, dozví se jak jsou zvířata chráněna a jak probíhá jejich krmení, to vše pod dohledem zkušených a vyškolených instruktorů z řad přírodovědecké fakulty. “Hola Hola, Netábor se zvířátky volá!“

Cena:

Za celých 5 dnů je cena 5990kč. Pokud se chcete/můžete účastnit jen části Netáboru, 1 den vychází na 1200kč. Minimum jsou 2 po sobě jdoucí dny. Každý rok se program obměňuje, pokud jste se účastnili v některém z předchozích let, v roce 2024 se můžete těšit na zcela nový program.

Netábor je soukromý organizátor a nejedná se o příměstský tábor organizovaný pražskou zoologickou zahradou.

Program Netáborská ZOO – putování za zvířátky v Praze
V rámci Netáborská ZOO – putování za zvířátky v Praze využíváme vlastní vyukové programy a metody. Část týdne probíhá návštěvami pražské zoologické zahrady. V rámci další části programu navštívíme největší mořské akvárium v České republice Mořský svět, kde děti uvidí od žraloků, rejnoků nebo hvězdic a dozví se jak probíhá jejich krmení z bezprostřední blízkosti, dále s Netáborci zamíříme do Krokodýlí zoo, kde děti přímo od místních chovatelů uvidí krmení a dozví se o chování krokodýlů. Dostaneme se i do království motýlů v Motýlím domě Papilonia, kde děti zažijí nejbližší možný kontakt s nejkrásnějšími motýli na světě. Se staršími dětmi (10 – 15 let) jeden den zavítáme na celodenní výlet do Zoo v Chomutově, což je největší zoologická zahrada v České republice. V rámci příměstského táboru navštívíme i další místa. Část programu je věnována hrám, soutěžím, kvízům, které dětem poskytnou co nejvyšší interakci se zvířátky a to hravou a zábavnou formou, která je nám nejbližší. Děti se budou po každém dnu vracet nadšené a povídat vám, jaká zvířátka viděly, co se o nich dozvěděly, až nebudou moct dospat do dalšího dne. Z kempu dostanou děti velké množství fotek a materiálů, které budou nedílnou součástí nezapomenutelného zážitku z Netáboru. Program tohoto kempu je opravdu bohatý a neuvěřitelně pestrý.

Strava:
Po celý týden je zařazen 1x denně oběd a je zajištěn pravidelný pitný režim. Vzhledem k náročnosti programu je nutné přichystat svačiny dětem s sebou do batůžku. Pokud vyžadujete jakoukoliv dietu (bezlepková, bezlaktózová apod.), informujte nás o tom při přihlášce a stravu na míru přizpůsobíme. Na oběd chodí Netáborci každý den do přilehlé restaurace, příp. si oběd necháváme dovézt ze zdravé restaurace do našeho zázemí. Jídelníček pro aktuální Netábor zasíláme 3 dny před zahájením. Během týdne dostávají děti kvalitní a vyvážené obědy, které doplníme jeden den i o pizzu, kterou děti milují.

Věkově kategorie:

Příměstský tábor je určený pro děti od 5 – 15 let. Pro děti 10 – 15 let je vytvořený pokročilejší program zaměřený na hlubší znalost a povědomí o říší zvířat.

Kde Netábory probíhají?

Začátek a konec jednotlivých dnů je vždy v lokalitě Praha – Trója, areál Kolovny, na adrese U Trojského zámku 4/1, 171 00 Praha-Troja. Aby interakce dětí se zvířátky byla co nejvyšší, probíhá během celého týdne příměstský tábor na více místech v Praze. Ve věkové kategorii 10 – 15 se jeden den vypravíme i do Zoo Chomutov.

Zázemí:

Naše hlavní zázemí je v areálu Kolovna, která se nachází naproti hlavnímu parkovišti do zoologické zahrady. Zázemí je skvělé nejen pro případ nepříznivého počasí, ale také i z důvodu, aby děti nebyly celý den jen na nohách.

Časový program Netáboru

Zahájení programu je v 8 hod, kdy dovezete malého Netáborce na místo konání. Konec programu je v 16 hod, kdy si ho zase vyzvednete. Po předchozí domluvě je možné přivézt dítě i dřív (už od 7.00, pokud vám to jinak neumožní pracovní povinnosti), případně později v 17 hod.

Některé z her pro mladší děti:

Hledání stop – rozházíme různé objekty a otisky tlap zvířat, děti musí najít a spojit správný otisk s odpovídajícím zvířetem.

Zvířecí hrdinové: děti si zvolí své oblíbené zvíře a vymyslí pro něj super schopnosti a příběhy. Pak se společně pokusí překonat různé překážky a zachrání zvířecí království před padouchy.

Zvířecí sportovci: děti vymýšlí různé sportovní hry, například závody v běhu, skoku nebo plavání, ve kterých se budou snažit překonat své zvířecí protivníky(každé dítě si vybere své oblíbené zvíře a propůjčí mu lidské vlastnosti.

Zvířecí módní návrháři: děti si mohou vymyslet nové outfity a módní doplňky pro své oblíbené zvířátko, ať už jde o oblečení, náhrdelníky nebo brýle.

Malování zvířecích motivů na obličej: děti si pomalují obličeje s motivy zvířat, což je dobrý způsob, jak se zapojit do tématu ZOO.

Některé z her pro starší dětí:

Zoo podnikání – děti vytváří svou vlastní virtuální zoo, kde budou plánovat, jaká zvířata v zoo budou mít a jak ji budou kompletně spravovat.

Zvířecí cestování – děti cestují do různých zemí a kontinentů, kde se učí o různých zvířatech a jejich zvyklostech.

Hry se samozřejmě různě překrývají mezi věkovými kategoriemi. Děti zároveň mezi sebou soutěží např: v soutěži v poznávání zvuků zvířat – děti poslouchají zvuky různých zvířat a hádají, o jaké zvíře se jedná.
Soutěž v poznávání zvířat – děti soutěží v poznávání různých zvířat, jak se jmenují, kde žijí a jak vypadají. Soutěže probíhají zábavnou formou, kde děti nestavíme do ponižujících situací, když něco neví, ale vždy je vhodnou formou navedeme ke správné odpovědi.

Co u nás zažiješ a jaká je naše koncepce?
Zažiješ dobrodružství se zvířátky a skvělý program s Netáborci a instruktory od rána až do odpoledne, kdy se vracíš domu k rodičům a už se nemůžeš dočkat na další akční den. Na Netáborech nemáš strach z cizích lidí, velkých davů a také, že nikoho nepoznáš. Nenutíme tě do aktivit, které ti nepůjdou. Jde nám o jedinou věc a tou je Nezapomenutelný zážitek pro všechno malé i velké Netáborky a Netáborce. V každém Netáboru dostáváš prostor pro realizaci, bez nátlaku a s důvěrou.

Každý Netáborec dostane Netáborské tričko, diplom a fotografie.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je luzaaa.p_airdrop-1024x683.jpg.

Na závěr každého Netáboru si Netáborky a Netáborci připíjejí dětským šampaňským.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je luzaaa.p_neta%CC%81bor-2-week-final-19-1024x683.jpg.

Pokud by vás cokoliv zajímalo, neváhejte se na nás obrátit buď přes kontaktní formulář nebo na emailu info@netabor.cz

Storno podmínky(v případě, že budete chtít vrátit peníze bez další účasti na jiném Netáboru).
Storno poplatek při zrušení účasti:
víc jak 31 dní před začátkem Netáboru – vracíme 50% z ceny
0-30 dní před začátkem Netáboru a v jeho průběhu – propadá 100% z ceny

Garance nepropadnutí peněz:

Pokud by se cokoliv stalo, např, že byste potřebovali změnit na dřívější/pozdější termín, onemocněli jste nebo se stalo něco neočekávaného, zdarma vám nabídneme přesun na jiný termín, ať už v rámci jiného kempu nebo i kroužku, i když se tuto skutečnost dozvíte ráno třeba až v den zahájení Netáboru. Máte to od nás jako přístup a garanci, že chápeme, že se můžete kdykoliv a cokoliv stát a nechceme, aby rodiče přicházeli o peníze a děti o zážitky.

Požadujeme:

 • Prohlášení o bezinfekčnosti – podpis zákonného zástupce nesmí být starší více jak jeden den.
  (formulář prosím pošlete vyplněný den před zahájením Netáboru)
 • Průkazku zdravotní pojišťovny dítěte – nejlépe kopii

Těšíme se!

Tvůj tým Netáborců!

Přihlásit se na tábor
Detaily
 • Do akce zbývá:
 • Dní
  Hodin
  Min
  Sec
 • Datum začátku
  29. 7. 2024 8:00
 • Datum konce
  2. 8. 2024 16:00
 • Stav události
  Nadcházející
 • Místo
  • Praha Zvířátka
 • Pořádá
 • Kategorie
  • Se zvířátky
 • cena
  5990 Kč