Kalendář

Nadcházející Netábory
Pro svého Netáborce vyberte jeden z netáborů a termínů, který vám vyhovuje 🙂
26. 10. 2022
Sportovní příměstský tábor na podzimní prázdniny pro všechny děti od 4 - 15 let
Proběhlé
Děti mají na podzimní prázdniny volno a vy ještě nevíte jaký program pro ně vymyslet? Tancuje si doma před zrcadlem, chodí na ZUŠku nebo jsme v něm zatím neobjevili skrytý talent? Náš baletní Netábor je určený přímo pro vaše děti!
Proběhlé
26. 10. 2022
Děti mají na podzimní prázdniny volno a vy ještě nevíte jaký program pro ně vymyslet? Je to nadšený tanečník nebo jen miluje hudbu a rád na ni tancuje? Nebo ho tancovat teprve naučíme?
Proběhlé
27. 12. 2022
Co strávit Vánoce ve víru tance?Nastanou vánoční prázdniny, svátky klidu a pohody s rodinou, po pár dnech ale zjistíte, že se vaše děti nudí doma a po návštěvách. Po všech svátcích jsme pro vás připravili 4 denní taneční příměšťák, který začíná hned od 27.prosince a trvá do 30.prosince.
Nadcházející
Nastanou vánoční prázdniny, svátky klidu a pohody s rodinou, po pár dnech ale zjistíte, že se vaše děti nudí doma . Po všech svátcích jsme pro vás připravili 4 denní baletní příměšťák, který začíná hned od 27.prosince.
Nadcházející
Nastanou vánoční prázdniny, svátky klidu a pohody s rodinou, po pár dnech ale zjistíte, že se vaše děti nudí doma a po návštěvách. Po všech svátcích jsme pro vás připravili 4 denní příměšťák, který začíná hned od 27.prosince a trvá...
Nadcházející